Služby

Webdesign

Při návrhu podoby webových stránek pokládeme za hlavní prioritu jejich stanovený cíl. Před započetím grafických prací si vždy se zákazníkem ujasníme, kterou cílovou skupinu chce oslovit a čeho chce dosáhnout. Dokážeme vytvořit jak design určený mladší cílové skupině, který by měl "šokovat", tak také "seriózní" design právnické kanceláře, či obchodní firmy. Postupujeme vždy dle následujícího scenáře:

 1. Stanovení cílů webové prezentace.
 2. Shromáždění obsahu a návrh strukturý prezentace.
 3. Rozvržení jednotlivých prvků na stránce, schválení zákazníkem.
 4. Vytvoření grafického návrhu (případně více návrhů), konzultace se zákazníkem, úpravy dle jeho připomínek až k jeho plné spokojenosti a schválení.
 5. Samotné vytvoření www stránek, programátorské práce a další související činnosti.
 6. Vystavení prezentace na testovací server, testování, schválení zákazníkem.
 7. Vystavení hotové prezentace na ostrý server.

Webhosting

Zajišťujeme kvalitní webhosting u přední evropské společnosti s rozsáhlou konektivitou a hardwarovým zázemím. Služba zahrnuje 110 GB prostoru pro vaše stránky, 1100 GB měsíční přenos dat, registraci domény zdarma, neomezený počet emailových účtů, přístup do emailu přes webové rozhraní, zákaznickou podporu a monitoring serveru nonstop a mnoho dalších služeb.

Analýza webových stránek

Provádíme kompletní analýzu webových stránek, jejímž cílem je stanovit jejich slabiny a možnosti vylepšení.

Analýza zahrnuje:

 1. Marketingové zacílení.
 2. Optimalizaci pro vyhledávače.
 3. Uživatelskou přívětivost.
 4. Přístupnost pro uživatele se zdravotním handicapem.
 5. Textový obsah a typografie.
 6. Návštěvnost.

Statistiky přístupů

Našim zákazníkům nasazujeme službu Google Analytics, která umožnuje mimo standartní sledování návštěvnosti také získávat informace o času, který návštěvníci průměrně tráví na určitých stránkách, vizuální zobrazení nejčastějí používaných odkazů na stránce a mnoho dalších užitečných funkcí a informací, které používáme zpětně při analýze a návrhu vylepšení webových stránek.

Internetový marketing

Poskytujeme kompletní zajištění reklamních kampaní ve vyhledávačích, a to jak krátkodobých, tak také dlouhodobých, čímž dosahujeme zvýšení návštěvnosti webových stránek přesně zacílenými návštěvníky.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizací webových stránek pro vyhledávače zajišťujeme jejich lepší viditelnost a pozici ve výsledcích vyhledávání, čímž zvyšujeme počet návštěvníků daného webu.

Vložení odkazu do vyhledávačů a adresářů

Zvyšujeme návštěvnost webových stránek manuálním vložením odkazu do internetových vyhledávačů a adresářů.

Internetové obchody

Našim zákazníkům implementujeme buď hotové řešení nebo vytváříme vlastní specifickou aplikaci. Dále zpracováváme obsahovou část, vkládáme seznam zboží do specializovaných vyhledávacích služeb a zajišťujeme marketingové kampaně při otevření internetového obchodu a během jeho provozu.

Redakční systémy

Používáme buď hotové redakční systémy jako je např. Wordpress nebo vlastní, zcela jednoduchý redakční systém, který lze libovolně rozšiřovat.

Loga a grafické manuály

Vytvoříme vám kvalitní logo, či celý grafický manuál, čímž dosáhnete jednotné, působivé prezentace vaší společnosti.

Ostatní služby

Našim zákazníkům poskytujeme další služby, jako jsou například: správa obsahu, poradenství při volbě domény, vyhledávání obchodních informací na internetu, zpracování dat a další.

 
Pro více informací nás prosím kontaktujte. Tel.: 605 131 681, info [zavinac] centrie.com